Môj príbeh

Milí priatelia, volám sa Aneta Gedeon, už niekoľko rokov sa venujem zdravému životnému štýlu. Táto moja cesta začala pred rokmi, keď som sa stala mamou. Každá matka chce pre svoje dieťa to najlepšie. Ani u mňa to nebolo ináč. Mojím primárnym cieľom bolo viesť moju rodinu správnym smerom v oblasti výživy a pomáhať im pri riešení problémov intolerancií, alergií a pod. V roku 2018 som získala certifikát výživového poradcu, aby som získala aj odborné vedomosti v tejto oblasti, ktoré dodnes neustále rozširujem. Po čase som začala mojimi znalosťami pomáhať ľuďom v blízkom okolí, čo ma nesmierne napĺňa a posúva ma ďalej v mojom smerovaní.

Dnes už mám za sebou niekoľko úspešných jedálničkov a spokojných klientov. Snažím sa o silne individualistický prístup, ktorý je nevyhnutný pre úspešné riešenie problému každého jednotlivca. Univerzálne jedálničky jednoducho nefungujú!

Budem rada, ak môžem pomôcť aj vám pri riešení zdravotných problémov, ktoré súvisia so stravovaním, pri úprave hmotnosti, pri úprave stravy pri športe, správnej regenerácii, či len jednoducho vytvorení optimálneho fungovania v oblasti stravovania a nastolení rovnováhy.

Pretože v zdravom tele zdravý duch! 🙂

 

Certifikáty

Tu je zoznam certifikátov, ktoré som doposiaľ obdržala. Neustále svoje obzory rozširujem, aby som vedela poskytnúť správne rady pre čo najširšie spektrum problémov.

Poďme do toho spoločne

Ak máte nezodpovedané otázky v oblasti životosprávy, alebo chcete vyriešiť nejaký problém s ňou súvisiaci, rada si na Vás nájdem čas a poradím v tejto oblasti.

 Novinky

 zdrave-telo.sk

Chcete byť so mnou v kontakte a pravidelne dostávať novinky priamo na svoj e-mail? V tom prípade vložte svoj e-mail nižšie a nenechajte si nič ujsť.